ŻWIR

Żwir

Nasza firma posiada w ofercie kruszywa najlepszej jakości, które sprzedajemy i transportujemy na życzenie klienta. Jako, że najważniejszy jest dla nas klient, to dbamy o to, aby nasz żwir był starannie selekcjonowany i trafiał do państwa tylko najlepszy sort. Żwir to kruszywo o naturalnej frakcji 63mm i wykorzystywane jest w budownictwie. Ziarna żwiru są zazwyczaj zaokrąglone, zbudowane z okruchów skał i w Polsce wydobywany jest z żwirowni, a także w wyniku pogłębiania rzek. Występuje on u nas w całym kraju i jest powszechnie wydobywany, jakość zależy od miejsca, oraz sposobu wykonywania, a najwięcej żwiru możemy spotkać na północy polski. Nasz żwir to gwarancja najwyższej jakości, wydobywany jest przez fachową obsługę, która zapewnia, że pozyskany żwir będzie dobrze się sprawował. Dodatkowo transportujemy bezpiecznie żwir do klienta, który nie musi się martwić o zabezpieczenie transportu, gdyż czuwają nad tym wykwalifikowani pracownicy, którzy starannie zabezpieczają transport do wyznaczonego miejsca.

Bez względu na zastosowanie prezentowanego w tej zakładce naszej strony kruszywa, zapewniamy jego najwyższą jakość. Żwir doskonale może sprawdzić się zarówno w branży budowlanej oraz drogowej, jak i u prywatnych klientów. Kruszywo o frakcji 63 mm doskonale sprawdzi się w budownictwie do produkcji betonu czy tworzeniu wylewek na podłodze — może być użyte do budowy elementów konstrukcyjnych budynków takich jak stropy czy fundamenty. W branży drogowej żwir swoje zastosowanie znajdzie natomiast do umacniania gruntów pod inwestycje, tworzenia nasypów czy jako dodatek do mas bitumicznych.

Mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty żwiru lub chcą Państwo złożyć zamówienie? Zachęcamy do kontaktu pod numerami telefonów: 602-551-449 i 513-344-511 lub adresem mailowym biuro@wpbtransport.pl – nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji i służą fachową radą w wybraniu najlepiej dopasowanego rodzaju kruszywa do Państwa potrzeb i oczekiwań. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, oferujemy również transport wybranego kruszywa w każdej ilości na terenie Trąbek Wielkich, w ich okolicach, ale także w innych rejonach Polski – zapraszamy! 

Kontakt

Wyrażam zgodę

ul. Pocztowa 6
83-034 Trąbki Wielkie

Szybki kontakt!
+
Wyślij!