Transport kruszywa

Jednym z najważniejszych elementów działalności naszej firmy jest transport niskopoziomowy oraz transport kruszywa.

Transport kruszywa budowlanego

Jest to trudna kwestia, ponieważ należy dostosować wykorzystywaną technikę do struktury materiału. Niewielkie, luźne elementy są, wbrew pozorom, bardzo trudne przy transporcie i należy pamiętać o ich odpowiednim zabezpieczeniu, inaczej mogłyby stanowić poważne zagrożenie. Z tego względu zawsze należy pamiętać o odpowiednich środkach bezpieczeństwa. Do przewozu kruszywa wykorzystywane są praktycznie wszystkie sposoby transportu, jednak najczęściej przewozi się je pojazdami ciężarowymi z odpowiednimi przyczepami.

Nasza firma dysponuje nowoczesną flotą transportową i zatrudnia doświadczonych kierowców, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawnie przeprowadzić dostawy kruszyw w miejsce wyznaczone przez klienta.

Podejmujemy się współpracy zarówno z inwestorami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami, takimi jak firmy budowlane. Dokładamy starań, by nasza oferta była możliwie elastyczna i mogła sprostać różnorodnym potrzebom.

Transport niskopodwoziowy

Jest to metoda wykorzystywana w trakcie przewozu ładunków ponadgabarytowych. Najczęściej są to różnego rodzaju maszyny, urządzenia lub ich elementy. Chcąc przetransportować tego typu ładunek, należy skorzystać z usług specjalistów. Niezbędne jest bowiem wykorzystanie specjalistycznego sprzętu, kierowanego przez doświadczonych fachowców.

W przypadku transportu niskopodwoziowego, każdy element procesu stanowi wyzwanie i wymaga zaangażowania wielu pracowników oraz niezbędnych urządzeń. Doskonale to rozumiemy, dlatego do wszystkich zleceń podchodzimy z należytą starannością. Dysponujemy odpowiednimi umiejętnościami oraz sprzętem, a każdy realizowany przez nas transport przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Korzystamy ze specjalistycznego zestawu niskopoziomowego, który sprawdzi się przy transporcie ładunków ponadgabarytowych np. maszyn budowlanych czy rolniczych.

Nasza firma posiada także wszystkie niezbędne zezwolenia pozwalające na realizację tego typu transportów i stanowiące potwierdzenie naszych umiejętności.

Nasze produkty

Kruszywa w ofercie

Kontakt

Wyrażam zgodę

ul. Pocztowa 6
83-034 Trąbki Wielkie

Szybki kontakt!
+
Wyślij!