Recykling materiałów budowlanych

Wciąż rozwijający się rynek budowlany sprzyja powstawaniu coraz większych ilości odpadów. Jednocześnie rośnie zapotrzebowanie na materiały pochodzące z recyklingu. Liczne wyburzenia, rozbiórki nieużywanych obiektów w celu udostępnienia przestrzeni pod nowe inwestycje – wszystko to sprawia, że ilość odpadów budowlanych wciąż rośnie.

Z uwagi na ekologię, ekonomię, a także prawo zakazane jest składowanie ich na wysypiskach śmieci. Rozwiązaniem, które wydaje się idealne, jest zatem całkowity recykling odpadów budowlanych. Okazuje się, że cennym surowcem wtórnym są najczęściej uzyskiwane materiały w postaci gruzu betonowego, ceglanego oraz betonowo-ceglanego, pochodzące z rozbieranych obiektów. Aktualnie jedną z najbardziej popularnych form recyklingu jest zastosowanie powyższych materiałów w roli kruszywa stabilizującego, który wykorzystywany jest do wzmacniania gruntu oraz dróg.

Dlatego, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, jeśli posiadają Państwo na swoim terenie tego rodzaju gruz i inne możliwe do poddania recyklingowi materiały. Jako firma WPB Transport świadczymy usługi wywozu gruzu i odpadów z terenu prywatnego lub placów budowy. Dbamy o to, aby realizowane przez nas usługi były w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego, a klienci zadowoleni z profesjonalizmu i fachowości naszych pracowników. Dbamy zarówno o zebranie, jak i transport materiałów na tereny, gdzie legalnie zostają one poddane procesowi recyklingu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z przeprowadzonych realizacji, dlatego dbamy o punktualność oraz rzetelność, a także zastosowanie najnowocześniejszego sprzętu w miejscu zlecenia.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, fachowej kadrze pracowników oraz nowoczesnemu sprzętowi dajemy gwarancję, że realizowane przez nas usługi wykonywane są w sposób profesjonalny i w atrakcyjnych dla Państwa cenach. Naszą ofertę kierujemy zarówno do indywidualnych klientów, jak i przedsiębiorców zajmujących się pracami budowlanymi oraz remontowymi – zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Wyrażam zgodę

ul. Pocztowa 6
83-034 Trąbki Wielkie

Szybki kontakt!
+
Wyślij!