Wynajem sprzętu budowlanego

Przy różnego rodzaju inwestycjach niezbędne jest zachowanie wszelkich terminów. W przeciwnym wypadku przedsiębiorstwo może być narażone na kary, które nie wpływają korzystnie na finanse firmy. Aby móc szybko i sprawnie zrealizować zlecenie w wyznaczonym czasie, niezbędny jest odpowiedni sprzęt.

Bogaty park maszyn budowlanych i flota samochodów ciężarowych to duży atut naszej firmy. Oferujemy szeroko pojęty wynajem sprzętu budowlanego do realizacji projektów inwestycyjnych. Różnorodność sprzętu i usług gwarantuje kompleksowe usługi budowlane najwyższej jakości. Dostępne są urządzenia o różnych parametrach technicznych, co pozwala na odpowiedni dobór do wymagań danej inwestycji. Maszyny i sprzęt budowlany w firmie WPB Transport to wyłącznie najlepsze światowe marki, mające dostęp do najnowocześniejszych technologii. Zapewniamy dojazd maszyny w każde nawet najbardziej nieosiągalne miejsce, nie straszne nam nieutwardzone drogi i błotnisty teren. Kruszarka posiada napęd spalinowy, dzięki któremu jest niezależna od zewnętrznych źródeł zasilania. Oferowana kruszarka może zatem pracować również na budowach, do których nie została jeszcze doprowadzona energia elektryczna.

Nasza firma oferuje wynajem sprzętu budowlanego, takiego jak:
koparki,
ładowarki,
koparko-ładowarki,
samochody ciężarowe,
kruszarkę
oraz różnego sprzęt elektromechaniczne czy zagęszczarki.

Wszystkie proponowane w naszej ofercie maszyny na wynajem to sprawdzone urządzenia najbardziej znanych i cenionych producentów wśród profesjonalistów na całym świecie. Dzięki temu, oferując Państwu wynajem sprzętu budowlanego, możemy być pewni, że spełni od oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Wśród proponowanych przez nas propozycji nie brakuje standardowych maszyn takich jak koparki czy ładowarki, jak i zagęszczarek, kruszarek oraz innych urządzeń elektromechanicznych z całym wymaganym osprzętem. Doskonale wiemy, że nowoczesne wyposażenie jest niezbędnym elementem każdych prac, dlatego proponujemy naszym klientom wypożyczenie wyłącznie najwyższej jakości sprzętu budowlanego, dostosowanego do wszelkiego rodzaju zleceń.

Chcą Państwo skorzystać z naszej oferty lub dowiedzieć się więcej szczegółów na temat oferowanego wyposażenia? Zachęcamy do kontaktu pod adresem mailowym biuro@wpbtransport.pl lub numerami telefonów: 602-551-449 i 513-344-511. Nasi specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania i przyjmą zamówienie na wynajem potrzebnych przez Państwa maszyn i urządzeń.

Uwaga: Dla klientów wypożyczających więcej niż jedną maszynę przewidujemy atrakcyjne, indywidualnie naliczane ceny. Naszym motto jest profesjonalizm, dlatego wszystkie nasze maszyny najwyższej jakości i są regularnie serwisowane i spełniają najwyższe standardy techniczne, a zatrudniani przez nas fachowcy przestrzegają przepisów BHP, dbając o bezpieczeństwo na budowach. Nasza propozycja jest skierowana do klientów z całej Polski. Jeśli jest potrzebne Państwu efektywne skruszenie materiałów zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Nasze produkty

Kruszywa w ofercie

Kontakt

Wyrażam zgodę

ul. Pocztowa 6
83-034 Trąbki Wielkie

Szybki kontakt!
+
Wyślij!