OTOCZAKI

Otoczaki

Otoczaki to naturalne kamienie, które otrzymywane są w procesie przesiewania. Materiał ten ze wzglądu na swoją budowę, charakteryzuje się dobrą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Stąd między innymi cieszą się dużą popularnością, gdyż można je stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ze względu na kształt, zróżnicowaną kolorystykę i piękny wygląd, mają szerokie zastosowanie zarówno w budownictwie jak i ogrodnictwie.
W budownictwie często stosuje się je do wykonania ścieżek, podjazdów, chodników, wzmacniania konstrukcji, umacniania zboczy gór, wykonywania drenaży. Obecnie duża grupa inwestorów, nie chce wykańczać swoich domów materiałami sztucznymi i tu otoczaki spełniają ich oczekiwania, gdyż są materiałem całkowicie naturalnym. Wykończa się nimi elewacje domów, tarasy, buduje się z nich piwniczki i pomieszczenia gospodarcze.
W ogrodnictwie otoczaki ze względu na ciekawą kolorystykę, strukturę i kształt wykorzystywane są do tworzenia ogródków skalnych, oczek wodnych, wykonywane są z nich grille, ściany dzielące, wykładane są nimi place zabaw, tereny i ścieżki rekreacyjne.

Kontakt

Wyrażam zgodę

ul. Pocztowa 6
83-034 Trąbki Wielkie

Szybki kontakt!
+
Wyślij!