Roboty ziemne

Wszystkie prace budowlane powinny być odpowiednio rozplanowane i poprzedzone odpowiednimi przygotowaniami. Kwestia ta dotyczy również prac początkowych. Istotne jest bowiem odpowiednie przygotowanie terenu, czyli przeprowadzenie robót ziemnych.

Bardzo ważne, by również na tym etapie, zadbać o odpowiednie bezpieczeństwo oraz właściwy przebieg wszystkich czynności. Warto zatem skorzystać z usług profesjonalistów. Nasza firma świadczy usługi związane z kompleksowym przeprowadzaniem robót ziemnych, zarówno w przypadku inwestycji publicznych, jak i przeprowadzanych przez indywidualnych inwestorów.

Dysponujemy nowoczesnym i rozbudowanych parkiem maszynowym oraz dostępem do odpowiednich materiałów sypkich. Jesteśmy w stanie usunąć lub nanieść urodzajne gleby, wliczając w to również ich pozyskanie i przemieszczenie w dane miejsce.

Podejmujemy się podnoszenia poziomów zagospodarowanych terenów, również jeśli chodzi o sypanie wałów czy tarasowaniem powierzchni. Jesteśmy w stanie wykonać wykopy pod fundamenty budynków, w tym całościowe, strukturalne, ogrodzeń, instalacji wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych.

Podejmujemy się przeprowadzania wymiany gruntów, uzupełniania warstw do poziomów użytkowych i pozbycia się nadmiaru. Wykonujemy również korytowanie pod drogi, chodniki oraz ścieżki.

Do świadczonych usług należy zaliczyć również transport materiałów sypkich podczas ich pozyskiwania, jak i pozbywania się nadmiarów, kopaniem basenów i stawów.

Nasi specjaliści gwarantują w pełni profesjonalne podejście do każdego zlecenia: od rozplanowania poszczególnych etapów prac po dostarczenie specjalistycznych maszyn budowlanych, dzięki którym zrealizujemy roboty ziemne na każdym, nawet najbardziej wymagającym terenie.

Dla klientów chcących skorzystać z usług transportu materiałów sypkich po wykonanym zleceniu proponujemy także szeroki wybór kruszyw, które znajdą bardzo szerokie zastosowanie. W ofercie naszej firmy proponujemy transport takich materiałów i kruszyw jak: ziemia ogrodowa, tłuczeń, otoczaki, kliniec, żwir oraz gruz.

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat szczegółów oferowanych przez nas usług lub zlecić nam roboty ziemne na Państwa terenie? Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami pod numerami telefonów: 602-551-449 i 513-344-511 lub adresem mailowym biuro@wpbtransport.pl. W oparciu o przedstawione szczegóły zlecenia przedstawimy wycenę i zaproponujemy termin dopasowany do Państwa indywidualnych oczekiwań. Jesteśmy pewni, że realizowane przez naszych specjalistów kompleksowe usługi w pełni spełnią wszystkie Państwa wymagania.

Nasze produkty

Kruszywa w ofercie

Kontakt

Wyrażam zgodę

ul. Pocztowa 6
83-034 Trąbki Wielkie

Szybki kontakt!
+
Wyślij!