Technologia i sprzęt wyburzeniowy

Nasza firma specjalizuje się w przeprowadzaniu rozbiórek, wyburzeń oraz demontaży. Chcąc realizować swoje obowiązki z sposób profesjonalny, sprawny oraz bezpieczny, w swojej pracy korzystamy z nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu.

Wyburzenia różnorodnych obiektów, w różnym otoczeniu

Nasze realizacje przebiegają sprawnie i w oparciu o zasady BHP oraz PPOŻ, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować je bezpiecznie dla otoczenia. W efekcie jesteśmy w stanie przeprowadzać wyburzenia w centrach miast, w których obiekt do rozbiórki znajduje się nieopodal innych obiektów oraz przestrzeni uczęszczanej przez przechodniów. Jesteśmy w stanie również przeprowadzić rozbiórkę przy obiektach zabytkowych, pod nadzorem konserwatora, a także budynków wysokich, mierzących ponad 15m.

Bogaty park maszynowy

Prace rozbiórkowe są realizowane przy pomocy nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu, dzięki czemu mogą odbywać się sprawnie oraz bezpiecznie.

W naszym parku maszynowym posiadamy szczęki tnąco-kruszące montowane na koparkach i znajdujące swoje zastosowanie podczas rozbiórki konstrukcji żelbetonowych, ceglanych, betonowych, stalowy oraz drewnianych.

Wykorzystujemy także głowice frezujące, które umożliwiają wykonywanie prac precyzyjnych.

Stosujemy także młoty udarowe, które znajdują zastosowanie podczas wyburzania posadzek, fundamentów czy konstrukcji wyróżniających się znacznym dużym przekrojem.

Ze względu na to, że przy każdej realizacji dokładamy starań, by odpadów było jak najmniej, przeprowadzamy recykling materiałów budowlanych oraz sprzedaż gruzu kruszonego, w swojej pracy korzystamy także z nowoczesnej kruszarki odpadów.

Nowoczesny sprzęt i wykwalifikowani operatorzy

W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych maszyn, takich jak koparki gąsienicowe, kruszarki szczękowe, młoty udarowe, głowice frezujące i nie tylko. Wszystkie wykorzystywane przez nas maszyny są obsługiwane przez doświadczonych oraz wykwalifikowanych operatorów. Szukasz specjalistycznej firmy, która zajmie się rozbiórką dowolnego obiektu? Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Wyrażam zgodę

ul. Pocztowa 6
83-034 Trąbki Wielkie

Szybki kontakt!
+
Wyślij!