PRACE I ROBOTY ZIEMNE – PRACE ROZBIÓRKOWE – FIRMA ROZBIÓRKOWA

Rozbiorki metoda tradycyjna


Firma WPB Transport świadczy usługi budowlane ponad 30 lat. Specjalizujemy się przede wszystkim realizacją rozbiórek różnego rodzaju obiektów budowlanych. Wyburzamy zarówno małe obiekty jak i ogromne budowle. Wielkość obiektu, czy jej konstrukcja tak naprawdę nie stanowi problemu dla firmy WPB Transport. W zakres naszych usług wchodzą również rozbiórki elementów drogowych i torowisk a także rozmaite obiekty handlowe, fabryki, magazyny itd. Ponad to zajmujemy się kruszeniem ścian betonowych, żelbetonowych, cięciem konstrukcji metalowych, demontażem pomieszczeń biurowych. W tym zakresie możecie Państwo liczyć na kompleksową i profesjonalną realizację powierzonego zadania.

Dysponujemy szeregiem specjalistycznych sprzętów, które cechują się niezwykłą skutecznością oraz niezawodnością nawet w najtrudniejszych warunkach. Rozbiórki wykonujemy metodą mechaniczną I hydrauliczną lub jeśli jest taka potrzeba rozbiórkę wykonujemy metodą ręczną. Do rozbiórek wykorzystywany jest ciężki i lekki sprzęt. Firma WPB Transport posiada także sprzęt pozwalający na likwidację szkód po klęskach żywiołowych oraz usuwanie szkodliwych materiałów.

Zatrudniamy osoby przeszkolone w rozbiórkach i wyburzaniu, posiadające odpowiednie kwalifikacje, które wykonają swoje zadania bardzo dobrze, terminowo, a dodatkowo uprzątną teren. Gwarantujemy nadzór osób z uprawnieniami i kompleksową opiekę nad dokumentacją. Liczne rekomendacje, nagrody i wyróżnienia świadczą o profesjonalizmie, dużym zaangażowaniu i stałej kontroli jakości usług oferowanych przez naszą firmę.

Realizujemy zlecenia o różnej skali trudności, świadczymy usługi na terenie całego kraju. Jesteśmy przygotowani na realizacje trudnych zadań, mamy doświadczenie w pracy wymagającej dużych kwalifikacji. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług rozbiórkowych. Dzięki zatrudnianiu wyłącznie wyszkolonych specjalistów, nasze realizacje odbywają się w całkowitej zgodzie ze wszelkimi normami bezpieczeństwa. Doświadczenie naszych pracowników determinuje pełną niezawodność oraz dynamiczne tempo prac. Firma wyburzeniowa WPB Transport zaprasza do składania zamówień i zleceń.
Szczegółowa i kompleksowa oferta dostępna po skontaktowaniu się z pracownikiem firmy.

Kontakt

ul. Pocztowa 6
83-034 Trąbki Wielkie

602-551-449 komórkowy

biuro@wpbtransport.pl

Szybki kontakt!
+
Wyślij!