Rozbiórki metodą tradycyjną

Firma WPB Transport świadczy usługi budowlane ponad 30 lat – w tym czasie nabyliśmy najwyższe kwalifikacje, potwierdzone certyfikatami, mieliśmy okazję realizować nawet największe i najbardziej niestandardowe zlecenia, a także lepiej poznaliśmy oczekiwania i potrzeby naszych Klientów. Naszą specjalnością są przede wszystkim rozbiórki metodą tradycyjną różnego rodzaju obiektów budowlanych. Nie obawiamy się wielkości obiektu, jego przeznaczenia, konstrukcji czy wykorzystanych materiałów – znakomicie poradzimy sobie z każdym zleceniem.

Na czym polega „tradycyjność” tej metody?

Jak sama nazwa wskazuje jest to klasyczne rozwiązanie, stosowane właściwie tak długo, jak samo drewno do wybudowania obiektu. Pozwala krok po kroku rozłożyć każdy element konstrukcyjny budynku na części, tak aby można je było wywieźć w celach recyklingowych czy po prostu do ostatecznego zniszczenia. W rezultacie na terenie nie będzie już stać żadna konstrukcja i będzie można go przeznaczyć do ponownego wykorzystania. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć metodę tradycyjną z chemiczną czy ręczną.

Jak należy przygotować się do procesu?

Będziemy Państwa prosić, jeżeli jest to możliwe, o dostarczenie wszelkiej dokumentacji technicznej dotyczącej budynku. Pozwoli to naszej firmie opracować najszybszy, a zarazem najdokładniejszy projekt rozbiórki, zachowując pełne bezpieczeństwo wobec wszystkich stron. Na tej podstawie będzie można także opracować harmonogram prac. Resztą zajmiemy się my – ogrodzimy teren, upewnimy się, że wszystkie instalacje zostały odłączone oraz zaczniemy realizować właściwą część naszych prac – czyli rozbiórkę obiektu.

Dlaczego warto wybrać WPB Transport?

Ponieważ wyróżniamy się tym, czego nie jest w stanie zapewnić wiele firm znajdujących się obecnie na rynku – znakomitą współpracą w zespole, która pozwala jeszcze lepiej zrealizować wszystkie prace. Skąd ona wynika? Jesteśmy firmą rodzinną, więc znamy się wzajemnie jak nikt inny, co przekłada się na skuteczność naszych rozbiórek metodą tradycyjną.

WPB Transport to także rozbiórki metodą tradycyjną elementów drogowych i torowisk, a także rozmaitych obiektów handlowe, fabryk, magazynów itd. Ponadto zajmujemy się kruszeniem ścian betonowych, żelbetonowych, cięciem konstrukcji metalowych, demontażem pomieszczeń biurowych.

Kontakt

Wyrażam zgodę

ul. Pocztowa 6
83-034 Trąbki Wielkie

602-551-449 komórkowy

513-344-511 komórkowy

biuro@wpbtransport.pl

Szybki kontakt!
+
Wyślij!