Roboty ziemne

Wszystkie prace budowlane powinny być odpowiednio rozplanowane i poprzedzone odpowiednimi przygotowaniami. Kwestia ta dotyczy również prac początkowych. Istotne jest bowiem odpowiednie przygotowanie terenu, czyli przeprowadzenie robót ziemnych.

Bardzo ważne, by również na tym etapie, zadbać o odpowiednie bezpieczeństwo oraz właściwy przebieg wszystkich czynności. Warto zatem skorzystać z usług profesjonalistów. Nasza firma świadczy usługi związane z kompleksowym przeprowadzaniem robót ziemnych, zarówno w przypadku inwestycji publicznych, jak i przeprowadzanych przez indywidualnych inwestorów.

Dysponujemy nowoczesnym i rozbudowanych parkiem maszynowym oraz dostępem do odpowiednich materiałów sypkich. Jesteśmy w stanie usunąć lub nanieść urodzajne gleby, wliczając w to również ich pozyskanie i przemieszczenie w dane miejsce.

Podejmujemy się podnoszenia poziomów zagospodarowanych terenów, również jeśli chodzi o sypanie wałów czy tarasowaniem powierzchni. Jesteśmy w stanie wykonać wykopy pod fundamenty budynków, w tym całościowe, strukturalne, ogrodzeń, instalacji wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych.

Podejmujemy się przeprowadzania wymiany gruntów, uzupełniania warstw do poziomów użytkowych i pozbycia się nadmiaru. Wykonujemy również korytowanie pod drogi, chodniki oraz ścieżki.

Do świadczonych usług należy zaliczyć również transport materiałów sypkich podczas ich pozyskiwania, jak i pozbywania się nadmiarów, kopaniem basenów i stawów.

Nasze produkty

Kruszywa w ofercie

Kontakt

Wyrażam zgodę

ul. Pocztowa 6
83-034 Trąbki Wielkie

Szybki kontakt!
+
Wyślij!