Recykling materiałów budowlanych

Rozwój rynku budowlanego powoduje ogromne ilości odpadów budowlanych przy czym jest wzrost na zapotrzebowanie na materiały pochodzące z recyklingu. Odpady są efektem licznych wyburzeń oraz rozbiórek nieużytkowanych obiektów w celu udostępnienia przestrzeni pod nowe inwestycje budowlane. Należy nadmienić, że ilość odpadów budowlanych systematycznie rośnie.

Ze względów ekologicznych, ekonomicznych oraz prawnych niedopuszczalne staje się składowanie tych odpadów na wysypiskach śmieci. Idealnym rozwiązaniem jest całkowity recykling tych odpadów. Gruz betonowy, ceglany oraz betonowo-ceglany uzyskany z rozbieranych obiektów stanowi cenny surowiec wtórny. Obecnie najpopularniejszą formą recyklingu jest zastosowanie go jako kruszywa stabilizującego, przeznaczonego do podbudowy dróg oraz wzmacniania gruntu.

Jeśli na Państwa terenie zalega gruz budowlany, warto zgłosić się do nas, gdyż firma WPB Transport świadczy usługi wywozu gruzu budowlanego. Jednym z profili naszej działalności jest wywóz gruzu i odpadów budowlanych, pomożemy usunąć gruz budowlany z domu prywatnego czy placu budowy. Gwarantujemy, że nasza działalność jest w pełni bezpieczna dla środowiska, a wykwalifikowany zespół pracowników dba o każdy szczegół, by zdobyć uznanie klienta. Odpady, które zabieramy od klientów, zawsze są przewożone w legalne miejsca bądź zostają poddane procesowi recyklingu. Cechuje nas punktualność i rzetelność, by w żadnym wypadku nie zawieść państwa oczekiwań. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, który doskonale spisuje się w chwili załadunku i transportu.

Posiadając olbrzymie doświadczenie, wzbogacone długoletnim stażem na rynku, jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom profesjonalne wykonywanie zleceń w naprawdę atrakcyjnych cenach.
Zapraszamy do współpracy zarówno odbiorców indywidualnych jak i firmy budowlane oraz remontowe.

Kontakt

Wyrażam zgodę

ul. Pocztowa 6
83-034 Trąbki Wielkie

Szybki kontakt!
+
Wyślij!