Zajmujemy się kruszeniem gruzu i betonu . Nasza rodzinna firma rozbiórkowa oferuje wszelkiego typu usługi związane z recyklingiem materiałów budowlanych. Proponowane przez nas działania, jak kruszenie gruzu i
kruszenie betonu, są w pełni przyjazne dla środowiska naturalnego, ponieważ umożliwiają odzyskanie bardzo wartościowych materiałów budowlanych.

Usługi kruszenia gruzu i betonu

Proponowane przez naszą firmę kruszenie gruzu, kruszenie betonu oraz innych materiałów pochodzenia mineralnego realizujemy zazwyczaj przy rozbiórkach budynków, dróg, a także przy pracach wyburzeniowych. Powierzone nam zadania wykonujemy bezpośrednio na placu budowy za pomocą najwyższej jakości kruszarki oraz nożyc tnąco-kruszących. Nasz sprzęt świetnie sobie radzi na dowolnej nawierzchni i praktycznie w każdych warunkach atmosferycznych.

Kruszymy:

  • Gruz budowlany
  • Beton
  • Żelbeton
  • Cegły

Ta metoda mechanicznej przeróbki materiałów rozbiórkowych i wyburzeniowych polega na ich rozdrobnieniu do rozmiarów, które ułatwiają dalszy recykling. Jest to podejście zgodne z najwyższymi standardami i przede wszystkim przyjazne dla środowiska naturalnego, ponieważ odpowiednio rozdrobnione pozostałości gruzu bądź betonu można wykorzystać ponownie jako materiał budowlany, a tym samym unika się niepotrzebnego składowania odpadów. Warto podkreślić, że w ten sposób pozyskuje się wysokiej jakości, gotowy surowiec dający szerokie możliwości zastosowania w budownictwie. Tego typu produkty z recyklingu wykorzystuje się przy budowie:

  • Dróg i autostrad
  • Ścieżek pieszych
  • Ścieżek rowerowych
  • Boisk szkolnych
  • Placów

Materiał ten nadaje się również jako podsypka utwardzonych nawierzchni bądź do stabilizacji i wzmocnienia gruntu. Czynnikiem ułatwiającym późniejsze prace jest możliwość segregacji kruszywa na różne frakcje właśnie pod kątem przyszłych robót.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i małych firm oraz dużych przedsiębiorstw. Jesteśmy przekonani, że wieloletnie doświadczenie i dotychczasowe realizacje świadczą o naszych wysokich kompetencjach oraz solidnym podejściu do każdego zlecenia. Profesjonalizm świadczonych przez naszą firmę usług potwierdzają również uzyskane referencje. Cechuje nas bardzo elastyczne i otwarte podejście do klienta,
zawsze można liczyć na naszą wiedzę oraz poradę. Zdajemy sobie sprawę, że wyburzenia budynków, prace rozbiórkowe bądź kruszenie gruzu i betonu wymaga wielkiej odpowiedzialności, dlatego przywiązujemy szczególną wagę do dbałości o kwestie bezpieczeństwa oraz staranne wykonywanie powierzonych nam robót. Dysponujemy też
odpowiednim, specjalistycznym sprzętem, aby kruszenie gruzu i betonu wykonać zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawcy oraz z niezwykłą precyzją. Atutem naszej firmy jest również terminowość oraz kompleksowość oferowanych usług. Przy rozbiórkach i wyburzeniach nie muszą się Państwo martwić, co zrobić z pozostałymi materiałami budowlanymi.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu omówienia wszelkich
szczegółów. Przyjmujemy zlecenia z całego kraju.

Podczas kruszenia gruzu i betonu.