Transport kruszywa

Jedną z gałęzi naszej Firmy jest transport kruszywa oraz transport niskopodwoziowy.

Transport kruszywa budowlanego, może być bardzo problematyczny, przede wszystkim ze względu na ich strukturę. Luźne elementy niewielkich rozmiarów są wbrew pozorom bardzo trudne do opanowania. Z kolei niewłaściwie zabezpieczone kruszywa mogą się wysypywać przez co zostanie stworzone zagrożenie, które może przynieść straty. W trakcie transportu kruszywa należy podjąć szczególne środki bezpieczeństwa. W jaki sposób należy zatem przewozić kruszywa, by cała operacja była nie tylko bezpieczna, ale również sprawnie przebiegła? Transport kruszyw może zostać przeprowadzony praktycznie każdą drogą. W zdecydowanej większości przypadków do przewozu kruszywa wykorzystywane są samochody ciężarowe z właściwymi naczepami, a także pociągi, statki, a nawet samoloty. Przewóz materiałów sypkich, do których zaliczane są kruszywa budowlane, najczęściej odbywa się drogą lądową przy wykorzystaniu autocystern oraz aut, ponieważ dostęp do nich jest zdecydowanie najłatwiejszy.
Dysponujemy własną flotą transportową, dzięki której jesteśmy w stanie realizować dostawy kruszyw wprost do Klienta. Nasi doświadczeni kierowcy są w stanie dostarczyć do Państwa niemal każdą ilość budowlanych materiałów sypkich. Realizujemy zamówienia zarówno od inwestorów prywatnych, jak i firm budowlanych realizujących ogromne przedsięwzięcia. Jesteśmy otwarci na współpracę z podmiotami o różnym charakterze i potrzebach. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne kruszywa i surowce – ziemię, piach czy żwir płukany.

Transport niskopodwoziowy jest wykorzystywany do przewozu towarów ponadgabarytowych, szczególnie potężnych maszyn i urządzeń. Do tego rodzaju transportu dedykowany jest profesjonalny, zaawansowany technologicznie sprzęt. Wyzwaniem jest już sam załadunek przewożonych towarów, gdyż wymaga zaangażowania wielu pracowników i urządzeń, takich jak dźwigi czy podnośniki. Jednym z kluczowych dla nas zagadnień, związanych z transportem niskopodwoziowym jest bezpieczeństwo. Ważne jest nie tylko to, aby sprawnie i bezpiecznie załadować przewożony towar i zabezpieczyć go przed ewentualnym przemieszczeniem się podczas transportu. Wiele towarów przewożonych w transporcie ponadgabarytowym, to przedmioty niewymiarowe, dlatego transport niskopodwoziowy umożliwia dopasowanie długości i szerokości naczepy (przyczepy) do wymiarów przewożonego ładunku.
Oddajemy do Twojej dyspozycji wszechstronną flotę transportową do przewozu ciągników i ciężkich maszyn budowlanych oraz rolniczych. Posiadamy specjalistyczny zestaw niskopodwoziowy oraz komplet niezbędnych zezwoleń na przewóz ładunków ponadgabarytowych, które dają możliwość swobodnie przemieszczać Twój sprzęt. Bez względu na ładunek, wozimy efektywnie i bezpiecznie

Prosimy o kontakt, jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z WPB Transport

Nasze produkty

Kruszywa w ofercie

Kontakt

Wyrażam zgodę

ul. Pocztowa 6
83-034 Trąbki Wielkie

602-551-449 komórkowy

513-344-511 komórkowy

biuro@wpbtransport.pl

Szybki kontakt!
+
Wyślij!